Gövde: 

Ürün Kodu:  PL-08-100
Gövde Ölçüsü : 115*65*120 cm
Boş Ağırlık : 20 kg
Dolu Ağırlık : 350 kg
Malzeme Türü : LLDPE (linear alçak yoğunluklu polietilen)
Reflektif : Tip-4 Yüksek Performans

Darbe emici flaşörlü su bariyeri, plastik bariyer ya da trafik bariyeri olarak da bilinir. Darbe emici özelliği plastik malzemeden üretilmesi ve su dolu olması sebebiyle kaza sırasında daha az zarar vermektedir. Bu nedenle kullanımı son zamanlarda daha yaygınlaşmıştır.

120 x 115 x 60 cm ölçülerinde ve boşken 20 kilogram ağırlığındadır. 330 lt su kapasitesi bulunmaktadır. Bu sayede boş haliyle taşıma kolaylığı sağlamaktadır. Su dolu haliyle kullanılan yerde rüzgardan etkilenmez ve savrulmaz. LLDPE ( Linear Alçak Yoğunluklu Polietilen ) malzemeden yapılmaktadır. Üzerinde Tip – 4 yüksek performans reflektif kullanılır.

Darbe emici su bariyerimizde 200 mm çapında güneş enerjili flaşör kullanılmaktadır. Bu da gece ve karanlık alanlarda reflektif haricinde daha iyi görüş sağlar. Kullanılan flaşör de power led kullanılır. 5 watt güneş paneli 6 v 4 Ah kuru tip akü mevcuttur.

Refüj başlarında, yol ayrımlarında sıklıkla kullanılır. Montaj durumu yoktur. Sadece ürünü yerine koyup içini su ile doldurmanız yeterli olacaktır. Üst kısmında su doldurmak için kapakları bulunmakta olup, alt kısmında tahliye kapakları vardır.