Kalite Politikamız

Asya Trafik A.Ş gerçekleştirmiş olduğu trafik sistemleri üretim faaliyetlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı, gelişen ve kalkınan ülkemize hizmeti vatan borcu bilmeyi, her türlü kaynak ihtiyacını sağlayarak sürekli gelişmeyi, koruduğu ve geliştirdiği iş yaşamı ile ilgili prensiplerinden taviz vermeden yaşamını sürdürmeyi ve kulvarında farklı olmayı benimsemiş ve amaç edilmiştir.

Çevre Politikamız

Üzerinde yaşadığımız ve çocuklarımızdan emanet aldığımız Dünya`nın artan çevre sorunları, ürünlerinde insan faktörünü her zaman birinci sıraya yerleştirmiş olan Asya Trafik A.Ş Sistemleri`nin de gözardı edemeyeceği bir konudur.

Bu yüzden üretim öncesi, üretim, üretim sonrası ve proje geliştirmelerinde çevre etmeni göz önünde bulundurulmaktadır. Üretim sırasında meydana gelen atıklarını geri dönüşüm tesislerinde değerlendiren Asya Trafik A.Ş , malzeme seçiminde de çok hassas davranmaktadır. Ülkemizin en büyük doğal kaynaklarından olan “Güneş Enerjisi” ni aktif olarak kullanmak üzere bir çok üründe güneş enerjisi uyumunu gözetmekte ve yeni tasarımlarında yer vermektedir. Gelişen LED Teknolojisi ile küresel ısınmanın azaltılması amacıyla klasik sistemlere göre % 90`lara varan enerji tasarrufu sağlanmaktadır.

Kalite Belgelerimiz

Asya Trafik A.Ş, ISO 9001:2008 kalite, ISO 14001:2004, ISO 18001:2007 iş Sağlığı ve Güvenliği sertifikalarına sahiptir. Toza ve Suya Karşı Koruma sınıflarından değişik ürünlerimizde IP 54, IP 55, IP 65 ve IP 67 üniversite teknik heyet raporları bulunmaktadır. Trafik sinyal veririclerimiz TS EN 12368 / 2010 sertifikasına sahiptir. Kavşak kontrol cihazları için TS EN 50556 sertifikalarına sahiptir. Yurt dışı ihracatlarımız için bir çok ürünümüzü içeren Kapasite Raporumuz ve Sanayi Sicil Belgemizde mevcuttur.